chalupy
vlajky
slovenskylineenglishlinedeutchpolskihungaryrussia
ubytovanie od 11,- EUR / osoba
vlajky

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

liptov
menuúvod UbytovanieGalériaCenníkOkolieLyžovanie Kúpaliskáturistikakontaktmenu
bok
vrch_text
  symbols  
Sledujte nás na Fcebooku Rezervácia - ubytovanie spacerRezervácia - ubytovanie
Narciarstwo
spacer

Liptov umożliwia bardzo dużo terenów do uprawiania narciarstwa dla wszystkich narciarzy według stopnia opanowania ich techniki. Oprócz zjazdowego narciarstwa, są tutaj bogate możliwości turystyki na nartach, jak również trasy biegowe na nartach. Najbardziej znane ośrodki sportów zimowych znajdują się w tych lokalitach jak: Demänovska dolina - Jasna, Chopok, Malino Brdo - Skipark Ruzomberok, przy Ruzomberku znajduje się również ośrodek narciarski Smrekovica. W miejscowości Lubochna oddalonej 15 km od Ruzomberka są bardzo dobre warunki do uprawiania sportów zimowych (Vysna Kratka). Niedaleko od Liptovskeho Mikulasa znajdują się ośrodki narciarstwa które są znane i które proponują doskonałe warunki do uprawiania zimowych sportów a są to: Ziar - Ziarska dolina, Opalisko - Zavazna Poruba, Rackova dolina - Pribylina, Liptovska Kokava . Dalszy ośrodek jest oddalony 12 km od Liptovskeho Mikulasa i znajduje się w uzdrowiskowym miasteczku Liptovsky Jan. W miejscowości Jakubovany jest do dyspozycii narciarzy Studena dolina. Liptovsky Hradok proponuje swoje usługi w ośrodku Dovalovo. Niemieli by śmy zapomnieć również o znanym ośrodku sportów jakim jest Certovica w lokalicie miejscowości Vysna Boca. Piękno Liptova oraz bogate możliwości rekreacyjne przyciągą dużo gości. Zadowoleni będą miłosnicy skaalpinizmu, alpinistyki, paraglidingu, raftingu oraz innych sportów. Cieszymy się na Wasze odwiedziny.

Rekreačné chalupy
Rekreačné chalupy
 

Jasná - Nízke Tatry

V stredisku sú vhodné podmienky aj pre skialpinistov, freeride a bežecké lyžovanie. Veľa zábavy môžete zažiť aj pri Skifoxe, Snowscoote, Snowbike, kitewingu, paraglidingu, v lanovom parku, pri paintballe, či nočnej sánkovačke. Prosfesionálne služby na úrovni poskytuje stredisková lyžiarska a snownoardová škola, detská škôlka, požičovne, servis, úschovne a športové obchody. Stredisko JASNÁ - CHOPOK SEVER leží na území regiónu LIPTOV, v Demänovskej Doline, južne od Liptovského Mikuláša.

Rekreačné chalupy

»»» mapa narciarskie

 

Závžná Poruba - OPALISKO

Ośrodek znajduje się na północnych stokach Niskich Tatr. Jest oddalony ok. 6 km od Liptowskiego Mikulasza. Codziennie ratrakowane trasy mają łączną długość 3500 m. Dobre warunki śniegowe gwarantuje sztuczne naśnieżanie. Działają tu cztery wyciągi talerzykowe. Istnieje możliwość jazdy na nartach wieczorem, po wcześniejszym złożeniu zamówienia. Istnieje tu także możliwość jazdy na snowbordzie i uprawiania biegów na nartach. W ośrodku znajduje się serwis narciarski i snowbordowy, szkółka i szkoła narciarska.

Rekreačné chalupy

»»» mapa narciarskie

 
 

Liptovský Ján - JAVOROVICA

Ośrodek Jaworowica znajduje się nad miejscowością Liptowski Jan w Niskich Tatrach. Oddalony jest 8 km od Liptowskiego Mikulasza. Łączna długość tras wynosi 2110 m. Trasy zjazdowe o różnej skali trudności są ratrakowane i naśnieżane. Cztery wyciągi mają przepustowość 2200 osób na godzinę. Goście ośrodka mogą skorzystać z usług serwisów narciarskich, wypożyczalni sprzętu narciarskiego i szkoły narciarskiej.

Rekreačné chalupy

»»» mapa narciarskie

 

Ski Centrum Žiarce

Lyžiarske stredisko Žiarce sa nachádza pri obci Pavčiná Lehota. Je vzdialené 9 km od mesta Liptovský Mikuláš. V stredisku sa nachádzajú 4 vleky, celková dĺžka zjazdoviek je 1 280 m. Stredisko je vybavené zariadením na umelé zasnežovanie, lyžiari môžu využiť tiež večerné lyžovanie. Obec Pavična Lehota disponuje početnými ubytovacími ako aj stravovacími zariadeniami.

Rekreačné chalupy

»»» mapa narciarskie

 

Ski park Ružomberok

Ośrodek narciarski SKI PARK Ružomberok położony jest na zboczach Wielkiej Fatry ponad miastem Ružomberok na wysokości od 545 do 1209 m n.p.m. Miasto Ružomberok leży przy głównym ciągu turystycznym Żylina – Wysokie Tatry. Bramą wstępną do ośrodka jest miejska dzielnica Hrabovo (oddalona od centrum miasta jedynie o 1 km).

Rekreačné chalupy

»»» mapa narciarskie

 
 

Tatranská Lomnica

Z výšky 2196 m n.m. zlyžujete cez Lomnické sedlo 5,5 km dlhou zjazdovkou do Tatranskej Lomnice. Skvelé lyžovanie v Lomnickom sedle a nové široké zjazdovky zo Skalnatého plesa dole do Tatranskej Lomnice sú vďaka novému zasnežovaciemu systému a novej štvorsedačkovej lanovke Štart - Čučoriedky garanciou najlepšej lyžovačky na slnečnej strane Vysokých Tatier. Nezabudnuteľnou atrakciou je výstup visutou lanovkou na Lomnický štít (2634 m.n.m.).

Rekreačné chalupy

»»» mapa narciarskie

 

Starý Smokovec

Vyvezte sa na Hrebienok s rodinou či priateľmi pozemnou lanovkou k lyžiarskym tratiam a ku Snow-FunParku s atrakciami. Vyskúšajte sánkovačku z Hrebienka do Starého Smokovca po 2,6 km dlhej sánkarskej dráhe. Lyžiarske stredisko Jakubkova lúka je vhodné najmä pre lyžiarov začiatočníkov a rodiny s deťmi, o ktoré sa postaráme v MAX Minilande. Najstaršia tatranská osada Starý Smokovec je v súčasnosti administratívnym centrom Vysokých Tatier.

Rekreačné chalupy

»»» mapa narciarskie

 

Donovaly

Pripravené sú pre vás vynikajúce lyžiarske podmienky so skvelými traťami na slalom, zjazd, či bežkovanie, alebo čoraz atraktívnejší snowboarding - so službami s najvyšším štandardom. V PARKu SNOW Donovaly môžete využiť požičovne lyží, snowboardov, ski-servisov, ako aj lyžiarskych škôl pre začiatočníkov. K dispozícii je viac ako 11 km pravidelne upravovaných lyžiarskych tratí, zo 17 zjazdoviek viac ako 7 km zasnežovaných umelým snehom.

Rekreačné chalupy

»»» mapa narciarskie

 
 
 

Rekreačné chalupy
Liptovsky Trnovec 332, 031 01
Slovenská Republika
Tel: +421 905 712 068, +421 915 857 415, +421 915 033 554

e-mail: info@chalupyliptov.sk
www: www.chalupyliptov.sk

GPS: 49°7´16.89´´N 19°32´54.19´´E

 
 
spacer
  Novinky
 
akcia GOPASS
Akcia Aquapark Tatralandia - ThermalPark Besenova zlava ski opalisko
zlavy
 
Partnerské LINKY
 
 
 
web camery
 
Liptov CARD tu v predaji
 
 
liptov
Tattoo Gallery
bok
spodok
spacerspacer
úvod   |   ubytovanie   |   fotogaléria   |   cenník  |   rezervácia   |   okolie   |   lyžovanie   |   kúpaliská   |   turistika   |   kontakt
spacer
switch design www.najvtatrach.sk